איטום ביריעות ביטומניות גגות ומשטחים

 
השיטה היעילה ביותר למניעת רטיבות והבטחה לגג אטום ויבש

יש הרבה מאוד שיטות לביצוע איטום גגות, אולם השיטה הטובה ביותר, ועל כך יסכימו כל אנשי המקצוע בתחום, היא יישום של יריעות ביטומניות על הגג. וכל כך למה?


  • כי הפולימרים שמהם עשויות היריעות מבטיחים שאף טיפה של גשם לא תחדור אל פנים החלל.
  • כי מדובר בשיטה המאפשרת דיוק בעבודה עד הפרט האחרון.
  • כי כשמבצעים את העבודה כמו שצריך מובטחות לכם תוצאות שיחזיקו מעמד גם בחורפים הבאים.

איטום צפרירים - אוטמים ביריעות גגות של אלפי בתים בישראל
  • כי אנחנו מתמחים בביצוע איטום גגות ביריעות ביטומניות.
  • כי אנחנו עושים שימוש ביריעות ביטומניות בעלות תו תקן בלבד.
  • כי אנחנו מתחייבים להגיע אליכם כמה שיותר מהר.
  • כי אנחנו מבצעים כל עבודה באחריות מלאה.
 

איטום גגות ביריעות ביטומניות– הדרך היחידה שמבטיחה תוצאות

 
 
סרטון הדבקה של יריעות על גג בניין
 

איטום המתאים לחורף הישראלי

 
החורף הישראלי אמנם לא מצטיין בגשמים עזים שגורמים להצפות ברחובות הערים, אך יש בו מספיק כדי לגרום לחדירת רטיבות מבעד לגג הבית שלכם, אם הוא אינו אטום במידה מספקת. אחת השיטות הנפוצות לאיטום גגות של בתים, בניינים ומוסדות היא איטום ביריעות ביטומניות.

במאמר זה נסביר על השיטה, ונציין מקרים שבהם נעדיף את השיטה הזו על פני שיטות איטום אחרות.
 
 

אילו שיטות איטום קיימות בשוק?

 
כשמדובר באיטום גגות מפני חדירה של מים, שפע השיטות וחומרי האיטום המוצעים בשוק יכולים להשאיר כל אחד המום ומבולבל.

רוב השיטות דורשות יישום של אנשי מקצוע, מכיוון שמדובר בחומרים מסוכנים, רעילים או חומרים שהעיבוד שלהם דורש כלים וידע מיוחד.

שיטות כמו איטום בזפת, ציפוי גגות בחומרי איטום למריחה, ושאר שיטות אחרות הנפוצות בשוק, הן שיטות מסובכות ליישום, שבדרך כלל עמידות תוצאות העבודה איתן אינה גבוהה כלל.

איטום ביריעות ביטומניות הוא אחד מהשיטות המוצלחות והעמידות ביותר לאיטום גגות, אם לא השיטה הטובה מכולן. מדובר ביריעות אטימות לגמרי, הניתנות ליישום מהיר על פני משטחים מכל סוג ובכל גודל.

לקבלת הצעת מחיר ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 6510360 - 03

 

מתי נעדיף איטום ביריעות ביטומניות?

 
 
עבודת איטום טובה באמצעות יריעות ביטומניות אמורה לשרת אתכם עד לעשר שנים, בעוד ששיטות איטום אחרות דורשות חזרה על העבודה בכל שנתיים או שלוש.

 אם הבית שאותו אתם אוטמים הוא שלכם, ואתם מעוניינים בעבודה אחת שתישאר איתכם לאורך זמן, כמובן ששיטת היריעות הביטומניות היא המתאימה ביותר עבורכם.
בנוסף, במוסדות, מפעלים, בניינים ומבנים ציבוריים או גדולים, האיטום בשיטת היריעות הביטומניות הוא המומלץ ביותר, מכיוון שמדובר ביכולת כיסוי טובה ועמידה בזמן עבודה ויישום קצר יחסית לשטחים הנאטמים.
 
 
 
איטום ביריעות ביטומניות
 
 
 
 

האם איטום ביריעות מתאים גם לבתים פרטיים?

 
לעתים ניתקל בשכבת יריעות ישנה שכבר לא מבצעת את העבודה שלה בצורה הטובה ביותר. אם אתם מחליטים לבצע עבודת איטום ביריעות ביטומניות על פני גגות שבהם קיימת שכבה ישנה, חשוב מאוד להסיר את השכבה הישנה לפני התקנת שכבת היריעות החדשה.

 אם אתם לא מסירים את השכבה הישנה, צפו לבעיות רטיבות ונזילות, שכן איטום על גבי משטחים שאינם ישרים הוא לא מקצועי בעליל.

אתם יכולים להיות בטוחים שאנו באיטום צפרירים נבצע את עבודת האיטום הטובה, הבטוחה והיעילה ביותר, וכל זאת במחיר המשתלם ביותר. לא מאמינים? התקשרו עוד היום ותיווכחו בעצמכם!
 

היתרון באיטום ביריעות ביטומניות על עבודת איטום קיימת

 
כאמור, איטום ביריעות ביטומניות הוא אופטימלי לכל משטח בכל גודל וסוג, וכמובן מתאים גם לבתים פרטיים. האיטום באמצעות יריעות אלה נעשה בהתאמה לשטח הנאטם, וניתן לחתוך את היריעות עצמן לפי גודל השטח שאותו נרצה לאטום.

 אין בית שהוא קטן מדי עבור איטום בשיטה זו, והתוצאות שלה – מוכחות. אם אתם מתלבטים בין שיטה זו לשיטות אחרות המוצעות בשוק, שימו לב שפערי המחירים אינם גדולים, למעט אל מול השיטות ליישום עצמי, אך בדרך כלל, יישום עצמי לאיטום גגות מסתיים בכישלון לאחר שנה או שנתיים שבהן הרטיבות חוזרת.