איטום בסנפלינג - יתרונות

 
איטום בסנפלינג היא אחת משיטות האיטום הטובות ביותר שיש. הסיבה לכך היא שהיא שיטה מהירה מאוד, יסודית ויוצרת גם הרבה עניין בתחום מעבר לכל יתרונותיו.
שיטת איטום אקסטרים שכזו היא שיטה מחייבת בבניינים גבוהים כאשר כל שאר השיטות גם יהיו יקרות יותר.
במאמר זה נסביר לכם על היתרונות של איטום אקסטרים שכזה ונסביר מדוע הוא נדרש ואף הכרחי בבניינים מסוימים.
 

כיצד מתבצע איטום בסנפלינג?

 
 
איטום מבני בסנפלינג מתבצע על ידי קבלן איטום שהוכשרו לכך בלבד. כדי להיות מוכשר לעבודות איטום מסוג זה יש לדעת גם לאטום בשיטות הנדרשות וגם לבצע סנפלינג באופן מקצועי, כאשר עבודה בגובה, בלי קשר לאיטום, מכילה לא מעט סכנות.
שיטת האיטום הזו מתחילה בגג כאשר צוות אוטמים בסנפלינג מגיע אליו ונקשר ממש כמו כל סנפלינג רגיל, כאשר אחד מהעובדים נשאר למעלה ומפקח שהכול עובר כשורה בלי שיש חשש כלשהו להתנתקות של החבלים.
קבלן האיטום יורד בכל קו רוחב במבנה כאשר הוא אוטם את כל חלקי הקיר בכמה שיטות נוחות ליישום.
 

מה היתרונות של שיטת האיטום הזו?

 
 
  • איטום בסנפלינג הוא למעשה איטום בחומרי איטום נוזליים או באיטום בהתזה. המשותף לשתי שיטות האיטום האלו היא היישום המהיר שלהן שלא מצריך הלחמה כמו ביריעות ביטומניות או שימוש בחומרים חמים ומסובכים כמו זפת. מריחת טיח מחודש, צביעה בחומרי איטום, איטום בהתזה או איטום בהזרקה , כל אלו הן שיטות שמיושמות בסנפלינג. איטום בהתזה היא אחת השיטות הטובות ביותר כאשר כל מה שצריך הוא מיכל עם חומר האיטום ואקדח שבעזרתו ניתן להתיז. כך למעשה האיטום לא נתקל כמעט בשום בעיה.
  • האיטום מהיר לא רק בגלל השימוש בשיטות האיטום המהירות אלא גם בגלל שהאוטם עצמו מצליח להגיע לכל נקודה ונקודה במהירויות שיא. במקום לטפס בסולם עד לנקודה הנדרשת, הוא יכול לחלוש על שטח קיר עצום תוך זמן מינימלי ביותר כאשר הוא יכול לרדת די בקלות באופן עצמאי. קבלן האיטום יכול לרדת מלמעלה למטה בזמן קצר מאוד עד כדי כך שאיטום של קיר גדול ושלם יכול לקחת חצי יום עד יום עבודה מלא.
  • אין הפרעה לבניין עצמו. האיטום יכול להתבצע לבנייני דירות או לבנייני משרדים אך למעשה הוא נפוץ לכל מבנה גדול כלשהו שמחייב איטום בסנפלינג. האיטום מתבצע בצורה כזו שההפרעה לבניין אפסית, אין צורך בצוות רב, אין צורך בפיגומים, אין צורך בסולם ובטח לא במנוף.
 
איטום בסנפלינג
 

חיסכון משמעותי בעלויות

 
לא נדרש כוח אדם גדול כדי לאטום בסנפלינג. במקום לבצע את איטום הקיר על ידי מנוף או על ידי פיגומים, דבר שהיה מתבצע אילולא הסנפלינג היה מגיע לעולם, העבודה הייתה מתבצעת באופן איטי יותר משמעותית, בצורה מאוד מסובכת וכמובן יקרה.
החיסכון בעלויות מורגש היטב כאשר כמה אוטמים ספורים יכולים לאטום קירות של בניין עצום ממדים בלי לבזבז זמן על כל ההתעסקויות מסביב. בסך הכול לעלות לגג, ולהתחיל לרדת עד להגעת לרצפה.
 

בסנפלינג אוטמים רק עם צפרירים!

 
 
 
איטום בסנפלינג היא משימה למקצוענים בלבד!
אי אפשר לבצע איטום אקסטרים שכזה בלי שיש את הידע והמיומנויות המתאימות, כאשר אנו באיטום צפרירים בע"מ מבצעים זאת כבר שנים רבות, וכל הלקוחות תמיד מרוצים!
אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כדי להתרשם מהאיטום הכי טוב, מהיר ויסודי שיש, כאשר כל חלק במבנה ייאטם בצורה מושלמת.
 
פנו אלינו עוד היום
ואנו באיטום צפרירים נעמיד לרשותכם בזמנים שנוחים לכם את קבלני האיטום המקצוענים ביותר בתחום.
אחרי שתעברו איטום מוצלח אצלנו, תבינו שבחרתם נכון ונכנסתם למעגל של לקוחות מרוצים!