איטום גגות בזמן שיפוץ

 
אם אתם משפצים את הבית כדאי שתשקלו גם לבצע איטום גגות. מדוע? הנה כל התשובות.
 

שהבית יהיה כמו חדש באמת

 
אם אתם רוצים לקבל את הבית הכי חדש שיש, אתם צריכים גם לאטום אותו.
השיפוצים לבדם לא יספיקו כי מה שיקרה בסופו של דבר זה שאחרי כמה שנים טיפות הגשם יתחיל ולהיכנס אל ביתכם ויהרסו אותו.
הם יהרסו את החיפויים שהתקנתם, הם יהרסו את הריצוף החדש במרפסת והם למעשה יחזירו אתכם שוב כמה שנים לאחור ואפילו גרוע מכך. כדי שהבית שלכם יהיה מעוצב אחרי השיפוצים ותוכלו ליהנות ממנו באמת, אתם חייבים לדאוג לאיטום ורצוי בזמן השיפוצים. כך תוכלו לבצע אותו בצורה הרבה יותר קלה, פשוטה ואפילו לחסוך בלא מעט עלויות שיכולות להיות יקרות מאוד.
 

חידוש האיטום בגג: תחזוקה הכרחית למבנה

 
איטום גגות היא אחת הפעולות החשובות ביותר בכל שלבי האיטום ובכלל בשיפוץ בבית.
יכול להיות שלא תרצו לאטום את הגג כי הרי אטמתם אותו כבר בעבר והשיפוצים שאתם מבצעים היום אינם קשורים כלל לאיטום בגג אך בכל זאת כדאי לשקול לחדש את האיטום.
למעשה כדאי לתאם בין איטום הגג לבין השיפוצים בבית מהסיבה הפשוטה שתוכלו לחסוך זמן וכסף רבים בשילוב ביניהם.
חידוש איטום גגות בכל מקרה צריך להתבצע כל כמה שנים ואפילו יריעות ביטומניות שהן שיטת האיטום הכי טובה ועמידה שיש, לא יהיו יעילות אחרי 10 שנים. זה בדיוק הזמן לבצע את האיטום מחדש.
 
איטום גגות בזמן שיפוץ
 

כיצד נבצע איטום בזמן שיפוץ?

 
כדי לבצע את האיטום בזמן השיפוצים עליכם לפנות לשיפוצניקים שיכולים לבצע גם עבודות איטום מקצועיות בהתאם להסמכה שלהם.
יש לא מעט חברות שיפוצים שמעסיקות גם קבלני איטום ויש גם לא מעט שיפוצניקים שמהווים קבלני איטום בעצמם, והם יכולים לאטום את הגג מחדש ולדאוג לטיוח הקיר ואיטום הקיר החיצוני והפנימי בלי בעיות.
כמובן שיש צורך לבצע סקר שוק מעמיק כדי להבין מי יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבורכם, ואפילו סקר שוק מעמיק ודקדקני יותר בגלל חשיבות שתי המשימות יחדיו, אך בכל זאת אין לוותר על כך ולנסות לשלב ביניהם לחיסכון משמעותי בכל התחומים.
 
 
 

חיסכון בזמן בביצוע איטום בזמן שיפוץ

 
 
כשאתם מבצעים את עבודות האיטום תוך כדי שיפוץ הבית אתם חוסכים בכמה מובנים משמעותיים במיוחד.
ראשית, אתם חוסכים זמן. במקום להתעסק עם שני בעלי מקצוע ובמקום לפנות זמן על חשבון ימי העבודה שלכם להתעסקות בשתי משימות ארוכות, אתם יכולים למצות אותן בכמה שבועות אינטנסיביים יותר שיהיו אמנם יקרים אך עדיין הרבה פחות יקרים מביצוע של שתי המשימות לבד.
הסיבה שהחיסכון הכספי משמעותי היא לא רק בגלל שאתם מבזבזים פחות זמן על ההתעסקות על חשבון ימי עבודה, אלא בעיקר בגלל ששני בעלי מקצוע בנפרד תמיד יעלו יותר מעבודה כוללת של אחד.
 

הוצאה כספית נמוכה יותר

 
 
כשאתם מבצעים איטום גגות בזמן תקופת השיפוצים אתם יכולים להמשיך לעבוד עם אותם בעלי מקצוע וזה יהיה הרבה יותר משתלם מאשר לקרוא לבעל מקצוע אחר.
אם תחליטו לבצע את האיטום בבית במהלך השיפוצים אתם יכולים לעבוד עם אותה חברה ולא רק שתרוויחו את הפעולה בזמן קצר יותר העלות של העבודה הכללי תהיה הרבה יותר נמוכה ויכולה להגיע אפילו לחיסכון של 50 אחוזים במחיר.
קבלן איטום שיספק לכם הצעת מחיר לאיטום גגות או לאיטום קירות חיצוניים יכול לדרוש הצעה גבוהה יותר בגלל הזמן שהוא יצטרך לתכנן את האיטום והזמן שהוא ישהה בביתכם מה שלא יהיה רלוונטי באיטום בזמן שיפוץ.

 
אנחנו מתמחים בכל סוגי עבודות האיטום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
צרו קשר דרך האתר או התקשרו