איטום גגות ועבודות איטום נוספות בנתניה והסביבה

 
 
 
 
גגות המבנה חשופים כל העת למפגעי הטבע השונים ועל כן יש לאטום אותם בצורה הטובה ביותר. אם גם אתם נמנים עם תושבי נתניה ואיזור השרון וזקוקים לשירותי איטום מקצועיים, הגעתם למקום הנכון! כאן תמצאו את כל המידע אודות שירותי איטום גגות בנתניה והסביבה, חשיבותם הרבה, אפשרויות הביצוע כמו גם מספר דוגמאות מהשטח.
 

איטום גגות עם חברת צפרירים כל היתרונות

 
 
 
עבודות איטום בנתניה
 
 
 
 
 
 
כל גג של מבנה חייב להיות אטום באופן הרמטי ומקצועי בשל מספר סיבות מרכזיות:

  • גשמים – גגות שאינם אטומים חדירים למים. המים מחלחלים אל תוך בטון התקרה ועשויים לגרום לנזקים חמורים בכל הקשור ליציבות המבנה, התפתחות עובשים ופגיעה בתשתיות החשמל. בנוסף, רטיבות בגג גורמת לקילופי צבע ולפגיעה אסתטית חמורה.
  • בידוד – גגות אטומים מבודדים טוב יותר מפני חום וקור. כאשר ישנה בעיה באטימה, הפועל היוצא הוא שימוש ביותר משאבי אנרגיה לצורך חימום וקירור המבנה.
  • בטיחות – גגות מרוצפים שאינם אטומים עשויים להכיל מתחת לריצוף כמויות אדירות של מים העשויים לגרום למפגע בטיחותי חמור ולקריסת התקרה על יושביה.
 
 

בכל הקשור להזמנת עבודות איטום בנתניה הדבר מקבל משנה תוקף, שכן העיר נחשבת לפנינת השרון וככזאת היא מלאה במבנים ומקומות בילוי ונופש מרכזיים אשר מחייבים תהליכי איטום גגות מתקדמים. למשל, מלון לאונרדו פלאזה נתניה עשוי לסבול מבזבוז אנרגיה משווע לו הגג שלו לא יהיה אטום לחלוטין ולא יבודד היטב מפני חום וקור.


בית הבאר לעומת זאת, מבנה עתיק והיסטורי בעיר, ללא איטום מוחלט של גג הרעפים שבו עשוי לסבול מבעיות רטיבות קשות שיגרמו לנזק בלתי הפיך שיקשה על מלאכת השימור שלו.


כמובן שהדבר נכון גם לגבי דירות ובתים פרטיים רבים ברחבי העיר, אשר ממוקמת במישור החוף ועל כן סובלת מחום ולחות עזים בתקופת הקיץ ומגשמים ורוחות חזקות בתקופת החורף.