איטום גגות ייעוץ לפני פרויקט ועבודות איטום מגוונות ברחובות

 

בכל מה שקשור לביצוע איטום גגות, רחובות הינה עיר "קלאסית", הסובלת מצד אחד מחום ולחות עזים בתקופת הקיץ, ומצד שני מגשמים מרובים המלווים ברוחות חזקות בתקופת החורף.

 בשל תנאי האקלים האלו, הזמנת עבודות איטום ברחובות הינה פעולה חשובה ביותר, הן עבור בתים פרטיים והן עבור מבני ציבור בכל רחבי העיר.
 

• בתי מגורים – נזקים עצומים עשויים להיגרם לבתי מגורים בעקבות ליקויים באיטום או שכבות איטום שהתיישנו ואינן עומדות במשימתן. יכולת הבידוד של שכבת האיטום נפגעת וכמובן, מים עשויים לחלחל פנימה אל הגג ולגרום לנזקים בתקרה, לפגיעה בתשתית החשמל ולפגיעה אסתטית ואף לפגיעה בטיחותית-הנדסית.


• מבני ציבור –  מפאת שטחי הגגות האדירים של מבני הציבור ברחובות, הרי שפעולת האיטום מקבלת משנה תוקף.

 כך למשל, רק ניתן לשער מה היה קורה אילו היכל התרבות ברחובות היה סובל מנזקי רטיבות מכיוון הגג.

מקום עם מערכות חשמל ותאורה כל כך משוכללות היה יכול להינזק קשות עקב חדירת מים לתוך המבנה ומערכותיו, שלא לדבר על סכנת התמוטטות וקריסה של התקרה.


 כנ"ל לגבי מכון וייצמן עם שטחי המעבדות העצומים והצורך במיזוג הנפחים הפנימיים שלו באופן רציף, דבר שהיה מתבטא בהוצאות חשמל אדירות ללא איטום נאות.

 
 

עבודות איטום ברחובות והסביבה – דגשים עיקריים

 

ישנם סוגי גגות שונים, כאשר כל גג מטופל באופן שונה מבחינת יישום האיטום עליו. גגות חשופים, גגות מרוצפים (וגם, מרפסות שמש מרוצפות) ואף גגות רעפים, כל אלו מחייבים את יישום שכבת האיטום המתאימה ובדיקתה באופן המקצועי והמדויק ביותר.


בפרויקטים לביצוע עבודות איטום ברחובות והסביבה, אנו תמיד דואגים לשלוח נציג מטעמנו על מנת לאפיין את צרכי הגג שלכם במדוייק, ובהתאם לכך יקבע אופן הפעולה ומחיר העבודה.


למשל, עבור גגות חשופים ייעשה שימוש ביריעות ביטומניות וחומרים משחתיים, בגגות מרוצפים ישתמשו באופן בלעדי ביריעות ביטומניות שמעליהן יתבצע הריצוף, ובגגות רעפים יאטמו את חיבורי הרעפים באמצעות חומרים פולימריים גמישים על בסיס מים.


חברת איטום צפרירים בע"מ משמשת בתור קבלן איטום מורשה והחברה מספקת שירותי איטום גגות ברחובות והסביבה כבר מעל ל-35 שנה.


החברה המציעה ללקוחותיה המרובים, פרטיים ומוסדיים כאחד, את כל שיטות האיטום הקיימות והמתקדמות ומתמחה ביישומן על כל סוגי הגגות בהתאם לצורך.

לקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.