איטום גגות מרוצפים - הכך גגך לחורף

 
אתם גרים מתחת לגג מרוצף אבל בחורף מרגישים תחת כיפת השמיים?
אתם צריכים את צפרירים – איטום גגות מרוצפים מקצועי ואמין.
חייגו עכשיו 6510360 - 03 ואנחנו נכין את גגכם לחורף!
 
בונים בית? שמרו על הגג שלכם...
אם אתם קבלנים או יזמים בתחום הבנייה, אתם ודאי יודעים שהבית לא יהיה מושלם ללא איטום מקצועי של הגג. כשמדובר בתחום חשוב כל כך של איטום גגות מרוצפים, חשוב מאוד להסתייע בשירותיה של חברת איטום ותיקנה ומקצועית, שתוכל לבצע עבודות איטום באיכות לא פחות ממעולה.
חברת איטום צפרירים מתמחה באיטום גגות מרוצפים באמצעות פתיחת חריצים וסתימה באמצעות אפוקסי. כמו כן, החברה מבצעת עבודות איטום באמצעות יריעות ביטומניות, ודואגת לכך שלא תהיה נזילה ולו של טיפה אחת אל תוך המבנה.
 
 

עבודות איטום - איטום צפרירים

 
 
יריעות או לא להיות
איטום גגות מרוצפים צריך להיעשות במהלך הבנייה על מנת שיהיה מושלם. אי ביצוע העבודות במועד זה או ביצוע לקוי שלהן, יגרור אחריו את פירוק כל התשתיות שהותקנו והדבר כרוך בהרבה מאוד בלגן ובלא מעט כסף. ישנה אפשרות לבצע את האיטום באמצעות יריעות ביטומניות – יריעות המורכבות מפולימרים שמבטיחים איטום מושלם ומדויק של השטח. איטום בדרך זו שמתבצע תוך הקפדה על כל שלבי העבודה צפוי להחזיק מעמד במשך עשרות שנים, והחורפים שלכם, גם החזקים שבהם, צפויים להיות יבשים וחמימים.
איטום צפרירים מבצעת קיימת את איטום הגגות המרוצפים מבלי לפרק את התשתית הקיימת. איטום כזה, המתבצע באמצעות רובה אפוקסית וחומרים פוליאוריטניים.

איטום צפרירים – יש לכם גג!
איטום צפרירים מבצעת עבודות איטום גגות מרוצפים תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר ובאחריות מלאה. אם אתם מעוניינים שהבית שאתם בונים או זה שאתם גרים בו יהיה מוכן לחורף הבא, הקדימו להזמין שירותי איטום מקצועיים מחברה שנותנת לכם לא רק גג אלא גם גב – חברת איטום צפרירים.
 
 
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר – צרו קשר או חייגו עכשיו 6510360 - 03 והבטיחו לעצמכם חורפים יבשים!
 
 
 
איטום גגות ביריעות ביטומניות
 
 
 
תהליך האיטום
 
 
 
עבודות איטום