איטום גגות פח

 
אנו באיטום צפרירים מתמחים בביצוע כלל עבודות האיטום לבתים פרטיים, מוסדות ומפעלים.
בין אם הגג שלכם זקוק לשירות דחוף של איטום ובין אם אתם מעוניינים לבצע תחזוקה לקראת החורף, אנו כאן עבורכם, דואגים לעבודה מקצועית ומקיפה בכל עת ובכל מצב.
אם אתם זקוקים לעבודה מקצועית של איטום גגות פח, אתם יכולים להיות בטוחים שפנייה אלינו תעניק לכם את התוצאה הרצויה במינימום מאמץ ומחיר, ובמקסימום שביעות רצון.
 

כיצד מתבצע איטום גגות פח

 
 
בעת התקנת גגות פח, הנקראים גם גגות קלים, נוצרים רווחים בין משטחי הגג השונים, וזאת בנוסף למרווחים הקטנים שנוצרים כתוצאה מהברגת המשטח הקל אל המסילות שעליהן הוא יושב.

 ברגי פח המוברגים אל האסכורית או אל משטחי הפח האחרים שבהם נעשה שימוש לצורך התקנת הגג, יוצרים סיכון גדול לחדירת מים וליצירת רטיבות, כשהתוצאה של תהליך זה היא נזקים פוטנציאליים בתקרות הבית.
 

קיימות שלוש שיטות מרכזיות לביצוע איטום גגות פח:

 
 
חומרי איטום משחתיים – השימוש בחומרים אלה נעשה בדרך כלל באמצעות מריחת החומר בתוך הסדקים, מסביב לברגים, ובין המשטחים עצמם. יישום החומר הינו פשוט בדרך כלל וניתן לביצוע בשיטות של עשה זאת בעצמך. אלא אם כן אתם סובלים מפחד גבהים, סביר להניח שתוכלו לעלות על הגג ולבצע את העבודה בעצמכם.

חומרי איטום בהתזה – התזת חומרי איטום לצורך איטום גגות פח מתבצעת באמצעות כלים מיוחדים ומיועדת לסתימת משטחים רחבים יותר מאשר אלו בשיטה הקודמת. עבודה זו צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע בלבד ואינה מתאימה ליישום בשיטת עשה זאת בעצמך, כך שאל תנסו זאת בעצמכם.
 
 
 
איטום גגות פח
 
 
 
 

הדרך היחידה להפסיק את הנזילות מהגג - איטום צפרירים

 
אם אתם מעוניינים שנגיע לבחון את הגג שלכם או שאולי תרצו להזמין עבודת איטום נהדרת באיכות יוצאת מן הכלל, צרו קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 6510360 - 03
 
איטום גגות פח בהדבקה – ניתן לרכוש חומר דביק בדומה לגאפה או למסקינג-טייפ שעליו נמצא חומר איטום. מדבקות אלו מיושמות באופן ישיר על הברגים או על משטחי הפח שברצונכם לאטום, ומבטיחים אטימה מלאה ומוחלטת, בעיקר כאשר מדובר במשטחים קטנים שבהם נדרש תהליך האיטום.