הגג שוב דולף? השאירו פרטים, ואנו נפתור את הבעיה בצורה יעילה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת איטום

 
הקיץ הגיע והחלטתם להזמין חברת איטום לבצע איטום בגג ביתכם – אך אין צורך לחכות עד החורף כדי לדעת אם עבודת האיטום היתה מוצלחת.
מה אפשר לעשות כדי לוודא את האטימות שלו? אפשר לבצע בדיקת איטום שתספר לכם את כל האמת לגביו.
מתי מתבצעת הבדיקה? מי מבצע אותה? מה בדיוק בודקים? זה הזמן לגלות.
 
 

מהי בדיקת איטום ולמה היא נחוצה?

 
בדיקת איטום היא למעשה שם כולל למספר בדיקות שיש לבצע במבנה, כאשר הגג הוא אחד המקומות המרכזיים שנבדקים אך ממש לא היחיד.
מטרת הבדיקה היא להבין האם המבנה אטום, כאשר האטימות נמדדת גם בכמות הנוזלים שיש בו, ברמת הלחות וכמובן בבידוד התרמי שהוא מצליח לספק כנגזרת מכך.
בדיקת האיטום נחוצה בכל מבנה ומבנה כאשר ללא איטום ראוי, המחייה לא תהיה תקינה ובוודאי לא איכותית. בית שאינו אטום כראוי יכול לסבול מנזקים רבים ולא רק בית קר שאינו מבודד היטב אלא מבנה חלש שנספג במים וקירות מתקלפים.
 

מה בודקים בבדיקת איטום וכיצד?

 
 
  • בבדיקת איטום מבצעים בדיקה מקיפה לכל חלקי המבנה כאשר הגג הוא האזור הבולט שנבדק. תחילה יש לחפש סימני רטיבות כדי לקבל מושג מה איכות האיטום הנוכחי, ולאחר מכן משתמשים גם במצלמות מיוחדות כגון מצלמה תרמית כדי להבין האם יש מים כלואים.
  • בדיקת איטום מתבצעת גם בחלונות, בקירות ולא רק בגג המבנה. בכל מקרה כדי להבין האם המבנה אטום לחלוטין יש צורך גם להציף את הגג אחרי שנסתמו המרזבים ולהמתין עד אשר רואים את התוצאות.
 
 
בדיקת איטום
 

מי יכול לבצע בדיקת איטום?

 
רק קבלני איטום מקצועיים יכולים לבצע בדיקת איטום יסודית. הבדיקה צריכה להיות היקפית ויסודית בכל חלקי המבנה כאשר יש לבצע אותה עד אשר מגיעים למסקנות חותכות שאינן משתמעות לשתי פנים. אי אפשר לוותר על אף שלב בבדיקה, גם לא שלב ההצפה, גם אם הוא אורך זמן רב ועולה משאבים רבים.
אם אתם רוצים לבצע בדיקת איטום כדי להבין האם אתם בידיים טובות או שמא יש תקלות איטום שיעלו לכם כסף רב בהמשך, אתם במקום הנכון.

 
אנו באיטום צפרירים בע"מ כאן תמיד לשירותכם לבצע שירותי איטום הכי טובים שיש,
עם שירות אמין ומקצועי ברמה הכי גבוהה שיש.
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!