ביצוע עבודות איטום בפיקוח

 
איטום הבית או מבנה היא אחת המשימות החשובות ביותר שיש לבצע. אנשים רבים מפחדים מאוד מהאיטום בגלל שלעיתים העבודה לא מבוצעת בצורה איכותית, בין אם במכוון ובין אם בשוגג, ואז מגיע עונת הגשמים ומגלים שהגג דולף. למה זה כל כך בעייתי ומה ניתן לעשות בנידון? ביצוע עבודות איטום בפיקוח שמות סוף לבעיה.
הנה כמה דברים שצריך לדעת עליהן וכיצד זה מתבצע בפועל.
 

הפיקוח בגין החשש הגדול של הלקוחות

 
  • אנו רוצים לשמור על המבנה שלנו אטום ועמיד בפני החורף הגשום, אך הבעיה היא שאנו לא נדע זאת עד אשר הוא יגיע. גם אם נשקיע אלפי שקלים באיטום זה לא אומר שהמבנה באמת יהיה אטום, כי יש הרבה טעויות שיכולות להתבצע.
  • חומרים לא איכותיים - ברגע שמשתמשים בחומרים לא איכותיים או חומרים שבכלל לא מאושרים בחוק, זאת בעיה לאיטום גם אם יתבצע בצורה מקצועית לחלוטין.
    החשש הגדול מאירועים שכאלו קורה בגלל שהלקוח לעיתים לא מודע לגבי איכות האיטום ולכן הכל צריך להתבצע בפיקוח.
 

הלקוח מרוויח איטום בטוח

 
אם נוסיף את העובדה שאיטום הגג והמבנה הן פעולות חשובות במיוחד שיכולות לגרום נזק עצום לבניין, אפשר להבין מדוע ביצוע עובדות איטום בפיקוח משקיטות הרבה מהדאגות של אותם לקוחות. הם אלו שמרוויחים בגדול מהאיטום המקצועי שמתבצע לפי הספר, כאשר חשוב לזכור שגם איטום מקצועי יכול להיות מלא בטעויות ולא במכוון אלא בשוגג. כל אחד יכול לטעות כאשר במבנים מסוימים הטעות הזו יכולה לעלות מאות אלפי שקלים בהמשך, דבר שצריך למנוע על ידי פיקוח.
 

מי מפקח ואיפה זה נדרש?

 
ביצוע עבודות איטום בפיקוח לא מבצעים בכל מקום אלא בדרך כלל במבני תעשייה או במבנים ציבוריים שהאיטום בהם חשוב ביותר ויהיה קשה לתקן אותו לאחר מכן. הפיקוח מתבצע מטעם מומחה בבית משפט כדי לוודא שהכול נעשה שלב אחרי שלב ואין מקום לטעויות שלאחר מכן יתגלגלו עד תביעות.
האיטום עצמו מתבצע באותן שיטות בדיוק כלפי בחירתו המקצועית של קבלן האיטום ביחד עם הלקוח, אך מומחה מטעם בית משפט בודק את כל השלבים, מבחירת שיטת האיטום, ההכנות שמתבצעות לגג ועד האיטום עצמו בפועל.
 

גם קבלן האיטום מרוויח

 
ביצוע עבודות איטום בפיקוח יוצרות הרבה שקט נפשי גם לקבלן. כל קבלן איטום רוצה לדעת שהוא מספק עבודה נאמנה ובטוחה ללקוחות שלו, כך יצבור שם ומוניטין ויחסוך זמן יקר וכסף.
כאשר יש מומחה מטעם בית משפט שמגיע לבחון את כל שלבי האיטום, הוא יכול לדעת שהוא חף מתביעות לאחר מכן מה שיכול להועיל לו מאוד בעבודה תקינה ובטוחה יותר.
אם אתם רוצים לקבל את עבודות האיטום הכי טובות שיש, אתם יכולים לסמוך עלינו באיטום צפרירים בע"מ שאנו יודעים לבצע את העבודה בצורה הכי מקצועית שיש!
אחרי כל כך הרבה שנות ניסיון בתחום אתם יכולים להיות בטוחים שגם אחרי שעבודות האיטום יתבצעו בפיקוח מלא, תבינו שבפועל זה היה מיותר כי כשמבצעים את העבודה ביושרה ומכול הלב, אין מקום לטעויות ולו לקטנות ביותר.

 
אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום
ואנו באיטום צפרירים בע"מ נעמוד לשירותכם עם חיוך רחב על הפנים.
תיווכחו לדעת שכאשר בוחרים בצוות מנצח, אתם כלקוחות זוכים!