אודות החברה

 
חברת איטום צפרירים הינה חברת איטום קבלנית, שהוקמה בשנת 1979 על די ניצ'קו ומתמחה במתן שירותי איטום. בנוסף, החברה מספקת שירותי ייעוץ מקצועיים בתחום, מבצעת עבודות שיפוץ של בניינים, וילות וקוטג'ים, למניעת בעיות רטיבות וכן מתקינה מרזבים.

כיום מנוהלת החברה על ידי ניצ'קו ובניו, אשר למדו, הוכשרו וצברו ניסיון רב בתחום, והינם קבלני איטום מורשים ומוסמכים.
 

מעל הכל - שירות

 
חברת איטום צפרירים פועלת בכל רחבי הארץ, תוך הקפדה על אמינות, על יושר ועל עמידה בלוחות זמנים. החברה מבצעת פרויקטים נרחבים (ראה איטום בסנפלינג למשל) בהתאם למפרטי עבודה של יועצי איטום ושל מהנדסים בחברות פרטיות וציבוריות, וכן מטעם עיריות ומועצות מקומיות.

על מנת להבטיח את איכות העבודה ואת שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה, עושה החברה שימוש בחומרים איכותיים ועמידים למשך שנים, בכל תנאי מזג אוויר. בנוסף, כל עבודות החברה מבוצעות על ידי צוותים מקצועיים שעברו הכשרות בתחום האיטום ושימור המבנים, מטעם הטכניון, תוך שימת דגש על מצוינות בכל עת.

עובדי החברה מבוטחים בחברת ביטוח עבור מגוון העבודות שהם מבצעים, כולל גלישה בסנפלינג, וכן יש ברשות החברה ביטוח צד ג'. איטומי צפרירים נוקטת באמצעי הבטיחות המרביים הנדרשים לביצוע העבודות השונות. כמו כן, מקפיד החברה על הנהלים והדרישות של משרד העבודה ועל הנחיות העבודה של חברת החשמל.

להתרשמות, ניתן לקבל המלצות מלקוחות עבורם ביצענו עבודות:
תדיראן * סולל בונה * משרד הביטחון * אלקטרה * בזק * בתי מלון באילת * בריכת שפיים * הכור האטומי בשורק * נתב"ג בנקים * חברת מקורות * עיריות ומועצות מקומיות * חברת עמידר * קבלני בניין * לקוחות פרטיים * ועדי בתים * ועוד...
 
 
יריעות ביטומניות
 
 
 
חברת איטום צפרירים