מאמרים ומידע מקצועי בנושא איטום

 

 
 
שאלות ותשובות בנושא איטום
 
 
 
שאלות ותשובות בנושא איטום גגות
כבר בתחילת פעולת האיטום וגם במהלך העבודה רצוי לשאול את הקבלן שממונה על העבודה שאלות רלוונטיות לתהליך עבודת האיטום, כגון סוג החומרים שאיתם יעשה שימוש, אופי העבודה ועוד. במאמר לפניכם קיבצנו שאלות שיכולות לסייע בידע אודות פעולת איטום גגות.
 
 
 
 
 
איטום רטיבות
 
 
איטום רטיבות
הרטיבות יכולה להיות קשה או קלה, להגיע מנזילה או מהגשם, ויכולה להיות בולטת מאוד או נסתרת. יש משהו אחד בטוח, הרטיבות מסוכנת. זה הזמן להבין אלו סוגי רטיבות יכולות להיות בבית, מה אפשר לעשות איתן ומי יכול להעניק לכם את הטיפול הכי טוב שיש.
 
 
 
 
 
איטום גגות  בזמן שיפוץ
 
 
איטום גגות בזמן שיפוץ

אם אתם משפצים את הבית כדאי שתשקלו גם לאטום אותו. מדוע? הנה כל התשובות.
 
 
 
 
 
עבודות איטום בזמן בניה
 
 
עבודות איטום בזמן בנייה

עבודות איטום מאז ומתמיד היו עבודות חשובות מאין כמותן כדי לשמור על איכות ועמידות המבנה. כל מבנה צריך לעבור איטום איכותי מטעם קבלני איטום מקצועיים ומנוסים ואם אתם בזמן בניית בית אין זמן יותר טוב מזה.
 
 
 
 
 
חברת איטום
 
 
בחירה נכונה של חברת איטום

עבודות איטום מבוצעות במטרה למנוע נזילות ורטיבות וכדי לשמור על המבנה. את האיטום ניתן לבצע בשיטות שונות וחשוב לתת עדיפות לאנשי מקצוע אמינים. הנה המדריך המלא שיעזור לכם לבחור חברה מובילה.
 
 
 
 
 
איטום בסנפלינג - יתרונות
 
 
 
איטום בסנפלינג - יתרונות

איטום בסנפלינג היא אחת משיטות האיטום הטובות ביותר שיש. הסיבה לכך היא שהיא שיטה מהירה מאוד, יסודית ויוצרת גם הרבה עניין בתחום מעבר לכל יתרונותיו. שיטת איטום אקסטרים שכזו היא שיטה מחייבת בבניינים גבוהים כאשר כל שאר השיטות גם יהיו יקרות יותר. במאמר זה נסביר לכם על היתרונות של איטום אקסטרים שכזה ונסביר מדוע הוא נדרש ואף הכרחי בבניינים מסוימים.
 
 
 
 
 
 
איטום גגות בבתים משותפים
 
 
 
איטום גגות בבתים משותפים

דירות בקומות האחרונות נמנות עם הנכסים הכי פחות פופולריים בשוק הדירות בבתים משותפים, והסיבה לכך ברורה לחלוטין. הגג נמצא באחריות משותפת של כל הדיירים, אך רק דיירי הקומות העליונות יסבלו מבעיות איטום. ההסדר הזה גורם לדיירי הקומות העליונות לחשוש מכך שהדיירים האחרים לא ירצו להשתתף בתיקונים הכרחיים בגג. מה עושים? על כך במאמר הבא...
 
 
 
 
 
איטום גגות בבתים משותפים
 
 
 
מידע בנושא איטום גגות מרוצפים

כיום גגות שטוחים רבים מכוסים בריצוף, ההופך אותם לחלק בלתי מבוטל מהבית, כשטח נוסף לבילוי, לאירוח ולשימוש. גגות מרוצפים שכאלו מחייבים פתרונות איטום מיוחדים, עם או בלי הרמת הריצוף הקבוע עליהם – ועל כך, במאמר זה...
 
 
 
 
 
הלבנת גגות
 
 
הלבנת גגות - הכל מתחיל מהצורך לאטום את הגג

איטום גגות הוא אחד השלבים המוכרים ביותר וכל אחד יודע שלקראת החורף הוא חייב להתכונן היטב.
איטום הגג הוא פעולה חשובה שקורת בכל גג, גגות של בתים פרטיים, גגות של בנייני משרדים וגגות של בניינים משותפים.

 
 
 
 
 
 
בדיקת איטום
 
 
בדיקת איטום
הקיץ הגיע והחלטתם להזמין חברת איטום לבצע איטום בגג ביתכם – אך אין צורך לחכות עד החורף כדי לדעת אם עבודת האיטום היתה מוצלחת.
מה אפשר לעשות כדי לוודא את האטימות שלו? אפשר לבצע בדיקת איטום שתספר לכם את כל האמת לגביו.
מתי מתבצעת הבדיקה? מי מבצע אותה? מה בדיוק בודקים? זה הזמן לגלות.
 
 
 
 
 
עבודות איטום
 
 
עבודות איטום - סוגי עבודות איטום

עבודות איטום יכולות להיות הרבה יותר מגוונות ממה שנראה לכם, כאשר הלקוח מהמגזר הפרטי מכיר בעיקר את איטום הגגות. מלבד שיטות איטום כמו יריעות ביטומניות וזיפות גגות, יש עוד מגוון רחב של עבודות שיכולות יום אחד להיות רלוונטיות גם לכם. הנה כמה מהנפוצות שבהם.

 
 
 
 
 
איטום גגות עם יריעות ביטומניות
 
 
איטום גגות - איך מבצעים איטום גגות עם יריעות ביטומניות

שיטת איטום גגות ביריעות ביטומניות היא השיטה הכי טובה שיש כיום, וזו הסיבה שהיא גם הפופולרית ביותר. היא השיטה הטובה ביותר בעיקר בגלל שהיא עמידה לפרק הזמן הארוך ביותר, אך איך מיישמים אותה בפועל? זה הזמן לגלות את דרך היישום שלב אחרי שלב.